jacamica

čtvrtek 31. května 2012

Princeznovský obleček na Joudu



POZOOOR JE TO JEN VTIP :)
Vystavil jacamica v 3:21 Žádné komentáře:
Odeslat e-mailemBlogThis!Sdílet na XSdílet ve službě FacebookSdílet na Pinterestu

Utěrky





I za utěrky budeme rádi, ať to máme v kuchyňce pěkné..ideálně kombinace: šedá, růžová, zelená i ta modrá



Vystavil jacamica v 3:20 Žádné komentáře:
Odeslat e-mailemBlogThis!Sdílet na XSdílet ve službě FacebookSdílet na Pinterestu

úterý 29. května 2012

Chladicí košík Tchibo




http://www.tchibo.cz/Chladici-kosik-p400013668.html

bohužel je už košík vyprodán, tak jsme si našli náhradu: 

Campingaz Minimaxi 19 l Ethnic



Vystavil jacamica v 11:37 1 komentář:
Odeslat e-mailemBlogThis!Sdílet na XSdílet ve službě FacebookSdílet na Pinterestu

Krásné povlečení Tchibo 200 x 200




http://www.tchibo.cz/Povleceni-renforce-zeleno-modre-p400015379.html
Vystavil jacamica v 11:36 3 komentáře:
Odeslat e-mailemBlogThis!Sdílet na XSdílet ve službě FacebookSdílet na Pinterestu

Zítra ráno tu objevíte novinky ohledně svatby


Vystavil jacamica v 1:03 Žádné komentáře:
Odeslat e-mailemBlogThis!Sdílet na XSdílet ve službě FacebookSdílet na Pinterestu

středa 9. května 2012

SVATBA

16. ČERVNA 2012 BUDE SVATBA
Vystavil jacamica v 9:52 Žádné komentáře:
Odeslat e-mailemBlogThis!Sdílet na XSdílet ve službě FacebookSdílet na Pinterestu
Místo: 783 06 Domašov nad Bystřicí, Česká republika
Novější příspěvky Domovská stránka
Přihlásit se k odběru: Příspěvky (Atom)

Archiv blogu

  • ▼  2012 (11)
    • ►  června (5)
    • ▼  května (6)
      • Princeznovský obleček na Joudu
      • Utěrky
      • Chladicí košík Tchibo
      • Krásné povlečení Tchibo 200 x 200
      • Zítra ráno tu objevíte novinky ohledně svatby
      • SVATBA

O mně

jacamica
Zobrazit celý můj profil
Motiv Jednoduchá. Používá technologii služby Blogger.